Náš profil

Představujeme péči o pokožku

Společnost Beiersdorf spol. s r.o. sídlí v Praze a byla založena v roce 1993. Naše značky NIVEA, NIVEA MEN, Labello, Eucerin a Hansaplast nám umožňují přesně se zaměřovat na potřeby našich zákazníků.

Beiersdorf spol. s r.o. je jednou z více než 150 mezinárodních poboček kosmetické společnosti Beiersdorf AG se sídlem v německém Hamburku. Více než 130 let se věnujeme splňování individuálních potřeb našich zákazníků a jsme považováni za zakladatele moderní péče o pokožku. Náš mezinárodní úspěch vychází z našich odborných znalostí z výzkumu a vývoje, našich inovativních výrobků a našich silných značek. NIVEA, jedna ze značek společnosti Beiersdorf, je světovou jedničkou mezi značkami kosmetické péče*. Další jména, která patří do jejího úspěšného mezinárodního značkového portfolia, jsou Eucerin, La Prairie, Labello, 8 x 4 a Hansaplast. Dceřiná společnost tesa SE je jedním z předních výrobců samolepicích výrobků a systémových řešení pro průmysl, řemeslnou výrobu a spotřebitele na světě.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; NIVEA na celosvětovém trhu v kategorii tělové a pleťové kosmetiky a krémů na ruce; maloobchodní prodeje v hodnotě za rok 2021.

O společnosti Beiersdorf
 • Základní informace o společnosti

  Beiersdorf je považován za zakladatele moderní péče o pokožku
  Každý zaměstnanec přispívá k úspěchu a neustálému rozvoji společnosti
  Při vývoji našich výrobků se zaměřujeme na regionální specifika a potřeby zákazníků
  Značka NIVEA se těší úspěchu na trhu již více než 100 let
  Inovativní výrobky a silné značky jsou klíčem našeho úspěchu