Naše značky

Silné a úspěšné - po celém světě 

Blízko k zákazníkům Výrobky ušité na míru potřebám péče o pokožku

Výrobky společnosti Beiersdorf jsou úspěšné všude na světě, protože nám spotřebitelé věří. Abychom tuto důvěru dále posílili, investujeme velké částky do dermatologického výzkumu a inovativních technologií, analýz celosvětových i regionálních trendů a  jednotné identity globální značky.

Značky společnosti Beiersdorf spojují mezinárodní trendy s potřebami místních  spotřebitelů, protože žádné dva trhy nejsou zcela stejné a požadavky spotřebitelů na péči o pokožku se na každém kontinentu výrazně liší. Provádíme rozsáhlé spotřebitelské průzkumy a provozujeme regionální centra pro výzkum pokožky, abychom zůstali našim spotřebitelům co nejblíže.

Jedním z faktorů, které posilují náš globální úspěch jsou naše inovativní schopnosti. Výzkum a vývoj produktů vždy hrály v rámci společnosti Beiersdorf klíčovou roli. Mnohé z výsledků našich výzkumných a vývojových projektů, jako byl například vývoj NIVEA Creme, revolučního přípravku péče o pokožku z roku 1911, nám pomohly stát se tím, kdo udává globální měřítka. 

NIVEA

NIVEA

Naše nejvýznamnější značka se těší více než 100letému úspěchu a dnes je jednou z největších kosmetických značek na světě. 

Zjistit více

Eucerin

Eucerin

Lékárníci, dermatologové a spotřebitelé na celém světě věří medicínské odbornosti dermokosmetické značky Eucerin. 

Zjistit více

NIVEA MEN

NIVEA MEN

Moderní a účinné výrobky značky NIVEA MEN jsou jedničkou na mezinárodním trhu výrobků s pánskou kosmetikou.  

Zjistit více

Labello

Labello

Labello je synonymem péče o rty a zároveň jedničkou na trhu v mnoha evropských zemích. 

Zjistit více

Hansaplast

Hansaplast

Hansaplast, dnes celosvětově úspěšná značka, způsobila před více než 90 lety revoluci na trhu s náplastmi a výrobky péče o rány. 

Zjistit více